DRINGENDE OPROEP AAN OUDERS EN GROOTOUDERS !!!

Posted by: | Posted on: september 7, 2020

Beste,

Op vraag van onze wijkagent maar ook van bezorgde ouders, wil ik jullie vragen om zeker het mondmasker te dragen indien de 1,5 m afstand niet gerespecteerd  kan worden. De wijkagent merkt op dat verschillende ouders dit vergeten. Men vraagt dan ook voor het welzijn van alle kinderen, maar ook voor alle volwassenen dat u zeker het mondmasker draagt indien de afstand niet kan gewaarborgd worden. Meestal gebeurt dit bij het halen van de kinderen. Het zou heel jammer zijn mochten onze leerlingen  hierdoor in quarantaine moeten gaan of dat een ganse klas thuis moet blijven wegens een besmetting.

Ook vraagt de wijkagent om zeker niet te parkeren aan de Opstraat. Het is hem opgevallen dat verschillende ouders parkeren op het fietspad, wat natuurlijk niet toegestaan is. Breng de veiligheid van uw kind en andere kinderen zeker niet in gevaar.

U begrijpt zeker onze bezorgdheid en samen zullen we door deze moeilijke periode heen geraken.

Alvast hartelijk dank voor uw medewerking.

Geef een reactie