Ons team

Directeur Peter Vangeloven : directie.dewissel@dekubus-bree.be
Secretaresse Monique Bloemen : admin.dewissel@dekubus-bree.be
Lieve Colaers : juf 2,5 jarigen :lieve.colaerts@dekubus-bree.be
Reni Peeters : Juf 3 – jarigen : reni.peeters@dekubus-bree.be
Marleen Neyens, juf 4- jarigen marleen.neyens@dekubus-bree.be
Nancy Cillen : juf 5 jarigen B: nancy.cillen@dekubus-bree.be
Nele Van Thienen : Juf 5 jarigen A : nele.vanthienen@dekubus-bree.be
Elke Swinnen, juf 3-jarigen elke.swinnen@dekubus-bree.be

Arlette Corstjens : kinderverzorgster : arlette.corstjens@dekubus-bree.be
Marina Neyens : 1ste leerjaar A
:marina.neyens@dekubus-bree.be
Wendy kerkhofs : 1ste leerjaar B : wendy.kerkhofs@dekubus-bree.be
Iris Bosmans : 2de lj: iris.bosmans@dekubus-bree.be
Kristel Langens ; 4de lj B kristel.langens@dekubus-bree.be
Nathalie Wetzels ; juf 3de lj A nathalie.wetzels@dekubus-bree.be
Brian Steijvers : Meester 3lj B brian.steijvers@dekubus-bree.be
Anja Corstjens : juf 4de leerjaar A :
anja.corstjens@dekubus-bree.be
Miranda Jacobs : 5de leerjaar : miranda.jacobs@dekubus-bree.be
Raf Martens : Meester 6de lj raf.martens@dekubus-bree.be
Anne-Marie Stoffels : Zorgcoördinatie : anne-marie.stoffels@dekubus-bree.be
Sven Janssen : leerkracht bewegingsopvoeding: sven.janssen@dekubus-bree.be