Header

Leerkrachtenteam

Directie en  Secretariaat

Directeur  Peter Vangeloven : directie.dewissel@dekubus-bree.be

                                 

Secretaresse : Monique Bloemen  info@dewissel-opitter.be admin.dewissel@dekubus-bree.be

 

 

 

 

Leerkrachten

Raf Martens ; 6de leerjaar  raf.martens@dekubus-bree.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miranda Jacobs : 5de leerjaar A miranda.jacobs@dekubus-bree.be

Lut Smolders : 5de   leerjaar B : lut.smolders@dekubus-bree.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anja Corstjens : 4de leerjaar : anja.corstjens@dewissel-opitter.be

Anja Corstjens : 4de leerjaar : anja.corstjens@dekubus-bree.be

 

Liliane Martens : 3de leerjaar A : liliane.martens@dekubus-bree.be

DSC_4080

Nathalie Wetzels 2de en 3de leerjaar B nathalie.wetzels@dekubus-bree.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iris Bosmans : 2de leerjaar A : iris.bosmans@dekubus-bree.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marina Neyens : 1ste leerjaar :marina.neyens@dekubus-bree.be

Marina Neyens : 1ste leerjaar A marina.neyens@dekubus-bree.be

Wendy kerkhofs : 1ste leerjaar B : wendy.kerkhofs@dekubus-bree.be

Wendy kerkhofs : 1ste leerjaar B : wendy.kerkhofs@dekubus-bree.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kleuterleidsters

Lieve Colaers : juf 2,5 jarigen :lieve.colaerts@dekubus-bree.be

Lieve Colaers : juf 2,5 jarigen :lieve.colaers@dekubus-bree.be

Arlette Corstjens : kinderverzorgster : arlette.corstjens@dekubus-bree.be

Arlette Corstjens : kinderverzorgster :
arlette.corstjens@dekubus-bree.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reni Peeters : Juf 3 - jarigen : reni.peeters@dekubus-bree.be

Reni Peeters : Juf 3 – jarigen : reni.peeters@dekubus-bree.be

DSC_5111

Elke Swinnen : juf 2,5en 3 jarigen : elke.swinnen@dekubus-bree.be

 

 

 

 

 

 

 

 

Marleen Neyens , Juf 4- jarigen :
marleen.neyens@dekubus-bree.be

Nancy Cillen : juf 4 jarigen B: nancy.cillen@dekubus-bree.be

Nancy Cillen : juf 5 jarigen B: nancy.cillen@dekubus-bree.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nele Van Thienen : Juf 5 jarigen : nele.vanthienen@dekubus-bree.be

Nele Van Thienen : Juf 5 jarigen A : nele.vanthienen@dekubus-bree.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zorgcoördinatie

Anne-Marie Stoffels : Zorgcoördinatie : anne-marie.stoffels@dekubus-bree.be

Anne-Marie Stoffels : Zorgcoördinatie : annemarie.stoffels@dekubus-bree.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bewegingsopvoeding

Sven Janssen : leerkracht bewegingsopvoeding: sven.janssen@dekubus-bree.be

Sven Janssen : leerkracht bewegingsopvoeding:
sven.janssen@dekubus-bree.be