Header

Leerkrachtenteam

Directie en  Secretariaat

Directeur  Peter Vangeloven : directie.dewissel@dekubus-bree.be

                                 

Secretaresse : Monique Bloemen  info@dewissel-opitter.be admin.dewissel@dekubus-bree.be

 

 

 

 

Leerkrachten

Raf Martens ; 6de leerjaar  raf.martens@dekubus-bree.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miranda Jacobs : 5de leerjaar A miranda.jacobs@dekubus-bree.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

juf_lut

 

 

 

 

 

 

 

 

Lut Smolders ; 4B en 5B

lut.smolders@dekubus-bree.be

 

Anja Corstjens : 4de leerjaar : anja.corstjens@dewissel-opitter.be

Anja Corstjens : 4de leerjaar : anja.corstjens@dekubus-bree.be

 

DSC_4080

Nathalie Wetzels  3de leerjaar A nathalie.wetzels@dekubus-bree.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20180903_142839

 

 

 

 

 

 

 

 

Brian Steijvers 3de leerjaar B

brian.steijvers@dekubus-bree.be

 

 

Iris Bosmans : 2de leerjaar A : iris.bosmans@dekubus-bree.be

 

 

20181001_135734

 

 

 

 

 

 

 

 

Kristel Langens

2de leerjaar B

kristel.langens@dekubus-bree.be

 

Marina Neyens : 1ste leerjaar :marina.neyens@dekubus-bree.be

Marina Neyens : 1ste leerjaar A

marina.neyens@dekubus-bree.be

Wendy kerkhofs : 1ste leerjaar B : wendy.kerkhofs@dekubus-bree.be

Wendy kerkhofs : 1ste leerjaar B + zorg- en kleuterjuf  bewegingsopvoeding wendy.kerkhofs@dekubus-bree.be

 

 

 

 

 

Kleuterleidsters

Lieve Colaers : juf 2,5 jarigen :lieve.colaerts@dekubus-bree.be

Lieve Colaers : juf 2,5 jarigen :lieve.colaers@dekubus-bree.be

Arlette Corstjens : kinderverzorgster : arlette.corstjens@dekubus-bree.be

Arlette Corstjens : kinderverzorgster :
arlette.corstjens@dekubus-bree.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reni Peeters : Juf 3 - jarigen : reni.peeters@dekubus-bree.be

Reni Peeters : Juf 3 – jarigen : reni.peeters@dekubus-bree.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_5111

Elke Swinnen : juf 4 jarigen B elke.swinnen@dekubus-bree.be

 

 

 

 

 

 

 

 

Marleen Neyens , Juf 4- jarigen :
marleen.neyens@dekubus-bree.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nancy Cillen : juf 4 jarigen B: nancy.cillen@dekubus-bree.be

Nancy Cillen : juf 5 jarigen B: nancy.cillen@dekubus-bree.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nele Van Thienen : Juf 5 jarigen : nele.vanthienen@dekubus-bree.be

Nele Van Thienen : Juf 5 jarigen A : nele.vanthienen@dekubus-bree.be

 

 

Zorgcoördinatie

Anne-Marie Stoffels : Zorgcoördinatie : anne-marie.stoffels@dekubus-bree.be

Anne-Marie Stoffels : Zorgcoördinatie : annemarie.stoffels@dekubus-bree.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20180903_135308

 

 

 

 

 

 

 

 

Sofie Corstjens : Deeltijds 4 A,

zorgjuf lager, ICT -juf

sofie.corstjens@dekubus-bree.be

 

Bewegingsopvoeding

Sven Janssen : leerkracht bewegingsopvoeding: sven.janssen@dekubus-bree.be

Sven Janssen : leerkracht bewegingsopvoeding:
sven.janssen@dekubus-bree.be